zespół na żywo zespół muzyczny mazowieckie wokalistka muzyka na żywo kapele na wesele mińsk mazowiecki Oprawa muzyczna wesel wesela, zabawy zespół muzyczny zespół na wesele Mińsk Mazowiecki
zespół na wesela

Kapela na wesela w mazowieckim - Oferta

Slang to muzyka grana wyłącznie na żywo w pełnej interakcji z bawiącymi się ludźmi, z uwzględnieniem wszystkich gustów i upodobań muzycznych. Muzyka do tańca, przytulania i wspólnego śpiewania dla młodych i "młodych inaczej".

Gramy na dobrym muzycznym poziomie wokalnym i instrumentalnym. Możesz się przekonać osobiście - czuj się zaproszony na naszą cotygodniową próbę, aby na żywo ocenić rzetelność tych słów. Zadzwoń do Nas lub Napisz

Zespół na żywo. Dobry weselny zespół muzyczny to przynajmniej połowa sukcesu - My uważamy, że nawet więcej, dlatego gwarantujemy wyśmienitą zabawę zapewniając muzykę wszystkim pokoleniom.

Zespół muzyczny z Mińska mazowieckiego sprosta Państwa gustom i upodobaniom. Co do specjalnych zamówień- odnośnie repertuaru, jeśli znamy je z pewnym wyprzedzeniem - wykonamy prawie każdy utwór. Możemy również spełnić życzenia muzyczne młodej pary wykonując ich ulubiony utwór na pierwszy taniec.

Oferujemy Państwu oprawę muzyczną wesela, wspólne śpiewanie tradycyjnych piosenek biesiadnych i ballad z towarzyszeniem gitar i akordeonu.

Gwarantujemy zabawy oczepinowe, konkursy, granie przy stołach.

Na życzenie, wyprowadzimy również Młodą Parę do ślubu, grając kilka lubianych utworów instrumentalnych w tym i znanych marszy:


Z naszą muzyką każda impreza jest udana i ma swój niepowtarzalny klimat.

Zespół na wesela z Mińska Mazowieckiego


2015© Waldemar Janusz Art Produkcja
Artykuły ślubne - Muzyka - Fotografia produktowa - Strony portfolio
januszwaldek@hotmail.com - Tel.728-518-119 - www.artprodukcja.pl

weselny zespół zespół na wesela z mazowieckiego Najlepszy zespół weselny Instagram zespół muzyczny na wesela

WOŚP z zespołem muzycznym
Zespół muzyczny wesela
wesele z zespołem slang
zespół weselny Warszawa
Sklep scrapbooking